Závazná objednávka

Odesláním závazné objednávky potvrzujete, že jste se seznámili s níže uvedenými informacemi, proto prosím zvažte vše níže uvedené a neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám se vším poradíme.

Kontrola podkladů k výrobě

Před odesláním závazné objednávky si prosím zkontrolujte správnost grafických podkladů, za případné chyby v podkladech, či v textech nemůžeme ručit. Samozřejmě přijatá data v rámci možností před zadáním do výroby kontrolujeme a před odesláním korektury případné nesrovnalosti se zákazníkem konzultujeme.

Licence, autorská práva

Zákazník přebírá plnou odpovědnost za vlastnictví autorských práv ke grafickým podkladům potřebným na zhotovení zakázky ( jedná se o data, která mají být použita k přípravě či k výrobě zakázky – grafické návrhy, fotografie, obrázky, atd.) a předáním těchto dat zákazník stvrzuje, že je oprávněn s takovými daty nakládat a použít je na zhotovení zakázky.

Možné odchylky barevných odstínů

Zalitím samolepky pryskyřicí dochází k malému barevnému posunu natištěných barev – barevné odstíny tak mohou po zalití pryskyřicí mírně změnit odstín od zadání – zejména barevné varianty červených odstínů, které pryskyřice zesvětlí.

Samolepky tiskneme převážně na velkoformátové inkoustové tiskárně v barevném režimu CMYK. Při zvolení barevných odstínů zakázky ze vzorníku PANTONE nebo RAL, se může barevný výstup z tiskárny mírně lišit od zadaného odstínu, vždy se však nastavením tiskárny snažíme požadovanému odstínu v rámci možností co nejvíce přiblížit.

Při zadání provedení zakázky sítotiskem se barevný výstup řídí podle vzorníku PANTONE nebo RAL.

V případě, kdy zákazník požaduje co nejpřesnější barevný výstup, doporučujeme nechat si po dohodě s námi zaslat barevný nátisk, či vzorky zalité pryskyřicí k posouzení barevného posunu.

Povrchy vhodné k aplikaci

3D etikety a PVC samolepky běžně tiskneme na fóli s lepem, který vyhovuje ve většině případů jak v interéru, tak v exteriéru ( rovný a hladký povrch – kov, plasty, sklo ). V případě, že povrch na který se bude samolepka lepit, bude hrubý nebo zrnitý ( např. lakované dřevo, prášková barva, strukturovaný podklad ) vzneste prosím požadavek na fólii s velmi silným lepem, nebo na samolepku aplikujeme oboustrannou pěnovou samolepící pásku. Rádi Vám zašleme vzorky k vyzkoušení vhodné fólie.

Nevhodný způsob aplikace

3D samolepky s pryskyřicí nedoporučujeme lepit na papírové letáky, či jiné papírové podklady a následně takové produkty bez vhodného proložení stohovat na sebe – vlivem zatížení může dojít k přilnutí papíru na velmi hladký povrch samolepky. Takové produkty potom nelze bez poškození od sebe oddělit.

 

Expedice hotové zakázky

Hotovou zakázku odesíláme zákazníkovi předem dohodnutým způsobem, uvedným v závazné objednávce. Způsob expedice může zákazník (pod dohodě) v průběhu výroby zakázky změnit.V situaci, kdy nastane prodleva ve výrobním nebo expedičním procesu, zákazník bude neprodleně informován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud nastane tak závažná prodleva, kterou nemůžeme svými prostředky ovlivnit a nelze dodržet původní termín, bude zákazník na toto upozorněn a bere tak na vědomí, že nemá nárok na finanční kompenzaci z důvodu nedodržení termínu.

Postup při aplikaci samolepících etiket

Uvedený postup na aplikaci samolepících etiket vychází pouze z našich praktických zkušeností, je tedy bez záruk a neručíme za vámi způsobené škody při aplikaci nebo při odstraňování samolepících etiket z podkladových materiálů.

Aby bylo dosaženo co nejlepšího přilnutí samolepící etikety k podkladu dodržujte prosím následující pokyny:

Příprava povrchu a podmínky k aplikaci

  • povrch, na který se bude samolepící etiketa aplikovat musí být rovný, hladký, odmaštěný (nejlépe technickým lihem), suchý a zbavený nečistot
  • samolepící etikety by neměly být aplikovány při nižší teplotě okolí než +15°C a vyšší než +25°C, vyvarujte se aplikaci na přímém slunečním záření, kdy povrch podkladového materiálu může mít velmi vysokou teplotu
  • teplota povrchu podkladu, na který se samolepící etiketa bude lepit, nesmí být výrazně odlišná od teploty okolí, ideálně by měla být stejná

Aplikace

  • samolepící etiketu sejměte z podkladového silikonového papíru a přiložte na místo, kde chcete mít etiketu nalepenou
  • po té celou etiketu k povrchu podkladu důkladně přitlačite, ale je nutno dbát zvýšené opatrnosti tak, aby se povrch etikety nepoškrábal, či nepoškodil (zejména u samolepících etiket bez povrchové úpravy)

Odstranění

  • odstranění samolepících etiket je nejlépe opatrně provádět při vyšší okolní teplotě, důrazně nedoporučujeme nalepenou etiketu odstraňovat za velmi nízkých teplot povrchu podkladu a okolí ( +10°C a méně) – strhávání je nejen obtížnější, ale může se také poškodit povrch podkladu pod nalepenou etiketou.

 

KVALITNÍ SLUŽBY

Každý zákazník od nás může očekávat profesionální a individuální přístup.

RYCHLÉ DODÁNÍ

Hotové zakázky zpravidla expedujeme do 8 pracovních dnů od přijetí objednávky.

VZORKY ZDARMA

Při větší objednávce vám rádi vyrobíme a zašleme vzorky.

+420 774 520 755

info@detailprint.cz

Formulář pro nezávaznou kalkulaci, či jen k získání dalších informací